Amálie Neradová

Z Legie Kondor
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
Podobizna ze hry Darktide

Námořní kapitán–LK Bc. Amálie Neradová (* 13. února 2000, Svidník, Slovenská Republika), členským jménem Amálie von Neradová, je taktický velitel ve funkci od 17. října 2020. Od 6. března 2018 do 29. března 2022 zastávala funkci velitele 3. Torpedobootsflottille. Dlouhodobě ve svazu používá přezdívku Amane postupně ustupující přezdívce AmaNera. V důstojnickém sboru většinou žoviálně adresována jako Neradová.

Civilní zaměstnání: student, TC operator

Hodnost LK: Kapitän zur See–LK (Námořní kapitán–LK)

Funkce ve svazu: Taktický velitel, SD Supervisor

Jednotka: 3. Flottillen Führer Boot –『舞風』

Život

Narozena 13. 2. 2000 ve Svidníku na východním Slovensku. Rané dětství prožila v obci Kapišová poblíž tzv. Údolí smrti. Ve svých třech letech se s rodiči přestěhovala do Dolních Břežan, kde později navštěvovala i základní školu. V roce 2011 se na kroužku tvorby webových stránek seznámila s Danielem Maštalkou a i po skončení kurzu společně pokračovali na několika projektech. V létě 2015 se s rodinou znovu přestěhovali, tentokrát do Cholupic na jižním okraji Prahy. Po úspěšném složení maturitní zkoušky na SPŠE V Úžlabině nastoupila na FEL ČVUT, kde po úspěšném složení balakářské zkoušky pokračuje ve studiu magisterského programu EK.

Ve volném čase se věnuje programování, jezdí na kole, fotografuje nebo hraje na flétnu.

Její přezdívku Amane použil poprvé Daniel Maštalka v roce 2016 jako zkratku jejího jména (Amálie Neradová) s odkazem na Ajaširo Amane ze seriálu Ange Vierge.

Členství v Legii Kondor

Členství jí bylo zpětně uznáno od 3. ledna 2017, kdy začala spravovat bota jménem Amane na Discord serveru svazu. Oficiální členství získala až 21. dubna 2017. Do svazu vstupovala jako poradce Daniela Maštalky, byla jí přidělena hodnost poručík–LK a stala se adjutantem vojenské policie na štábu pluku. Po založení 3. Torpedobootsflottille (8. listopadu 2017) se stává její organizátorkou v hodnosti kapitánporučík–LK. 6. března 2018 byla jmenována velitelem této jednotky. Svou vlajkovou loď nazvala 舞風 (Maikaze). Od 17. října 2020 je taktickým velitelem svazu, po veliteli Maštalkovi. 29. března 2022 odstoupila z funkce velitele 3. T-Flot.

Mimo jiné vede technickou podporu a spolupracuje při rozvoji portálů na doméně legiekondor.cz.

Galerie

Odkazy

Odkazy v rámci Legie Kondor

Profil na webu svazu

Svazový e-mail

Externí odkazy

Animelist v databázi Anime.Akihabara