Amálie Neradová

Z Legie Kondor
Přejít na: navigace, hledání
Fotografie

Kapitánporučík–LK Amálie Neradová (* 13. února 2000, Svidník, Slovenská republika), členským jménem Amálie von Neradová, je operační důstojník Legie Kondor ve funkci od 8. listopadu 2017, kdy se stala organizátorem 3. Torpedobootsflottille a od 6. března 2018 je zároveň jedním z velitelů této jednotky.

Civilní zaměstnání: příživník, student

Hodnost LK: Korvettenkapitän–LK (Korvetní kapitán–LK)

Funkce ve svazu: Operační důstojník, Velitel 3. T–Flot., SD Supervisor

Jednotka: 3. Flottillen Führer Boot –『舞風』

Život

Narozena 13. 2. 2000 ve Svidníku na východním Slovensku. Rané dětství prožila v obci Kapišová poblíž tzv. Údolí smrti. Ve svých třech letech se s rodiči přestěhovala do Dolních Břežan, kde později navštěvovala i základní školu. V roce 2011 se na kroužku tvorby webových stránek seznámila s Danielem Maštalkou a i po skončení kurzu společně pokračovali na několika projektech. V létě 2015 se s rodinou znovu přestěhovali, tentokrát do Cholupic na jižním okraji Prahy. Nyní je studentkou čtvrtého ročníku SPŠE V Úžlabině.

Ve volném čase se věnuje programování, jezdí na kole, fotografuje nebo hraje na flétnu.

Její přezdívku Amane použil poprvé Daniel Maštalka v roce 2016 jako zkratku jejího jména (Amálie Neradová) s odkazem na Ajaširo Amane ze seriálu Ange Vierge.

Členství v Legii Kondor

Členství jí bylo zpětně uznáno od 3. ledna 2017, kdy začala spravovat bota jménem Amane na Discord serveru svazu. Oficiální členství získala až 21. dubna 2017. Do svazu vstupovala jako poradce Daniela Maštalky, byla jí přidělena hodnost poručík–LK a stala se adjutantem vojenské policie na štábu pluku. Po založení 3. Torpedobootsflottille (8. listopadu 2017) se stává její organizátorkou v hodnosti kapitánporučík–LK. 6. března 2018 byla navíc jmenována jedním z velitelů této jednotky a společně s Danielem Maštalkou jsou ve velení rovným dílem. Svou vlajkovou loď nazvala 舞風 (Maikaze).

Mimo jiné vede technickou podporu a spolupracuje při rozvoji portálů na doméně legiekondor.cz.

Galerie

Odkazy

Odkazy v rámci Legie Kondor

Profil na webu svazu

Svazový e-mail

Externí odkazy

Animelist v databázi Anime.Akihabara