Jan Pavlíček

Z Legie Kondor
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání
Na Animefestu 2018

Členským jménem Pabla, v jisté době známý také jako Nadporučík Pabla z Pojebla.

Civilní zaměstnání: ICT specialist

Hodnost LK: Hauptfeldwebel–LK (Nadpraporčík–LK)

Funkce ve svazu: Tankista

Jednotka: I./PzA1 – „Kuromorimine“


Existence (smutná)

Vyskytl se a nadále setrvává v malebné vesničce (středobodu vesmíru) jménem Malhostovice. (Poznámka autora/ Toto sídlo s historickými kořeny v pravěku se nachází na Moravě. Přesněji na severu Jižní Moravy. Což znamená, že NEPIJU VÍNO!) Tvrdí se, že byl přiveden na tento svět v Brně, na Obilňáku (Obilní trh 11), což vysvětluje přehnaně pozitivní vztah k obilí... A k pivu (již od roku 2019). Zpět k Malhostovicím... Spousta přírodních památek, malebná příroda, během jeho dětství velmi malý počet indiánů z kmene Hnědočechů. Školka, 6 metrů od domu, kde na vlastní žádost setrval o rok déle (než bylo nutno), k němu byla přátelská. Následovalo studium na Masarykově univerzitě v Drásově (taková přelidněná prdel hned vedle), kde setrval neuvěřitelných 9 let. Šikana byla, nutno říci páchána na něm, né jím. Následně oproti veškerým předpokladům „překvapil nepřítele“ a místo kariéry Olyzovače oken se rozhodl nastoupit na Čichnovu v Brně, obor IT. Což lze vysvětlit pouze velkou naivitou a zároveň slouží jako její měřítko. Po úspěšném (zázračném) odmaturování - při kterém si uhnal takové trauma, že z toho začal pít pivo - se živí jako ICT specialista (zatím), protože na pozici Asistenta utěrače klik nemá dostatečnou kvalifikaci.

Popis

Je středně vysoké postavy, na svaly při volbě atributů již nezbyly body. Krásy nesmírné, neboť pro ten zjev dosud nebyla vymyšlena míra. Ve snaze vyrovnat rozdíl mezi intelignetním zjevem a duševní slabostí se v roce 2021 rozhodl nechat si narůst dlouhé vlasy, dle známého hesla „Dlouhé vlasy, krátký rozum“. Za účelem pohybu klade jednu dohu před druhou, ale nelze to nazývat chůzí. Zvláštní znamení nemá bohužel žádné.

Aktivity

Ve volném čase páchá ostudu, zvěrstva, a příležitostnou sebenenávist. Kromě toho amatérsky píše povídky, pod uměleckým jménem Vilda Vochcalpatník. Pro zahraničí užívá pseudonym Helmut von Sai-Right. Rád si dobírá Slovenské a Pražské spolu-existence, dělá „humor“, poslouchá hudbu – zejména tvrdou. Pije alkohol. Hraje na počítači.

Světonázor

Moravský nacionalista. Jako přesvědčený existencialista – neplést s existenciálním nihilistou – neuznává možnost smyslu života a nenávidí slovní spojení „komfortní zóna“. Zastává názor, že kluk ve dvaceti by měl vědět, jak vypadá záchytka zevnitř. ACW vyhráli badguys. Rasismus je zločin a zločin je pro negry. Náboženství patří na smetiště dějin. Fetky nemají žádná práva. Jako agnostik neuznává strach z Nerádové – o jejíž existenci dosud neviděl jediný přesvědčivý důkaz. Bývalý militantní Ateista.

Oblíbené citáty

 • Lidstvo nikdy nebude moci technologicky postupovat dostatečně rychle, aby se stalo vládnoucí rasou galaxie, dokud nebude poslední kámen z posledního kostela svržen na posledního kněze. - Emperor of Mankind
 • I just wanna live before I die - Crazy Lixx
 • Beru lano a jdu se zastřelit do rybníka. - Revue za šest korun
 • Bliju ještě dřív než polykám. - Lidová moudrost
 • Věci se prostě dějí. Čert je vem! - Didactylos

Oblíbené věci

 • Zvíře: Kočka
 • Jídlo: Prase
 • Barva: Černá
 • Hudba: Tvrdá a těžká
 • Humor: Ten který dělá
 • Značka vína: Rum
 • Značka chleba: Radegast 12
 • Lžíce: Zednická

Dílo

Lyrické

Va faill me Minne, Ráno upírky milencovo, Meruňka a slivovička, Jolanda la fligila il corsaro nero

Epické

Hunters, King of the day, Long story, Rocklove, Werewolf, The pirate, Legie, Gerwant z Kundolapie

Členství v Legii Kondor

Galerie

Odkazy

Odkazy v rámci Legie Kondor

Profil na webu svazu


Externí odkazy